Eläinklinikka Syke
Avoinna 24/7
Maksaminen ja vakuutus
Maksutavat
Meillä voit maksaa käteisellä ja yleisimmillä maksukorteilla. Emme myy palveluitamme laskulla.
Vakuutusyhtiöiden suorakorvauspalvelut
Eläinsairaalassamme ovat käytössä LähiTapiolan, Agrian, OP Pohjolan ja If:n suorakorvauspalvelut.
Norion Bankin tarjoama Walley-rahoituspalvelu
Myönteisen luottopäätöksen saatuasi Norion Bankin tarjoama luotto mahdollistaa ostoksesi rahoittamisen yhdessä tai useammassa erässä.
0300 472 202
(0,00 eur/min + pvm/mpm)
Aukioloajat
ma-pe klo 7.00–21.00
0300 484 661(0,59 €/min + pvm/mpm)
-
MaanantaiAvoinna 24 h
-
TiistaiAvoinna 24 h
-
KeskiviikkoAvoinna 24 h
-
TorstaiAvoinna 24 h
-
PerjantaiAvoinna 24 h
-
LauantaiAvoinna 24 h
-
SunnuntaiAvoinna 24 h
Asiakkaiden arvostelut
Laura Luukkonen
5
Tajuttoman kauan joutui odottamaan kipeän kissan kanssa päivystyksessä. Hoidontarpeen arvioinnissa lienee kuitenkin vähän parantamisen varaa? Mutta kun palvelua saimme niin täydet 5 tähteä koko sykkeen hoitoporukalle. ERITYISKIITOS Armania suurella ammattitaidolla ja empaattisella & ihanalla asenteella hoitaneelle lääkärille, Jan Krafkalle ❤️ Otit tutkimiset ihan asioiksesi sekä kuuntelit ja ymmärsit omistajan huolen.
Emma Virtanen
5
Oma käyntimme rakkaan koirani kanssa päivystyksessä päättyi surullisissa merkeissä, mutta lääkäri Leona Vilicic oli todella asiantunteva ja empaattinen, parempaa lääkäriä en olisi voinut toivoa. Saimme sulatella päätöstä pitkään, hyvästellä useamman tunnin enkä tuntenut mitään "hoputtelua". Kiitos myös tytölle joka oli tulkkina, erittäin taidokas englannin osaaja ja myös muuten hoitajana, käänsi täydellisesti ja ymmärtäväisesti ihan kaiken. Tunsin että meistä todella välitettiin. Kiitos
Nina Heinonen
5
Ihana ja asiantunteva henkilökunta. Päivystävä lääkäri oli mahtava, kertoi tarkasti, mitä tehdään ja miksi. Kotiutusohjeet hyvät ja selkeät.
Pia Salmi
5
Koiramme emättimestä pullahti yllättäen kasvain ulos. Saimme päivystysajan eläinlääkärille 2,5h:n päähän soitosta. Lopulta leikkaus sovittiin viiden päivän päähän (ei ollut kiireellinen). Muilla eläinlääkäreillä ei ollut antaa aikaa sen aiemmin. Kasvain poistettiin ja samalla tehtiin sterilisaatio. Mitään yllättäviä kuluja ei laskussa ollut. Loppusumma oli itseasiassa piirun verran vähemmän kuin odotin sen olevan. Palvelu oli kaikin puolin ystävällistä ja asiantuntevaa. Kiitokset koiramme hyvästä hoidosta ❤️